Tajm – dieta pudełkowa z dowozem.

Dieta pudełkowa bije rekordy popularności. Jest wygodnym rozwiązaniem, jest przygotowana przez specjalistów, jest zdrowa i smaczna. W dzisiejszych czasach, gdy kwestia zdrowego odżywiania się stała się kwestią bardzo istotną, a czasu brakuje dosłownie na wszystko, dietą pudełkową interesują się i starsi, i młodsi, i kobiety, i mężczyźni, i osoby zdrowe, i osoby, które zmagają się z dolegliwościami różnych maści. Duży popyt to duża podaż – firm świadczących usługi cateringowe powstałe całe mnóstwo. Dlaczego warto wybrać Tajm?

Bogata oferta

W naszej ofercie znajduje się dużo diet. Ci, którzy chcą zdrowo się odżywiać, zgubić nadprogramowe kilogramy, ci, którzy wykluczyli z jadłospisu mięso, ci, którzy muszą z różnych powodów zadbać o staranny dobór składników, a także ci, którzy chcą mieć dietę dobraną pod własne upodobania kulinarne znajdą coś dla siebie.

Pomagamy wybrać dietę

Wybrać rodzaj diety to jedno, ale równie ważny jest dobór kaloryczności do indywidualnych potrzeb. Na naszej stronie znajduje się narzędzie, które to ułatwi.

Jakość i smak

Każdy z przygotowywanych zestawów to efekt starań naszych dietetyków i szefów kuchni. Nie ma tu miejsca na przypadkowe składniki niewiadomego pochodzenia, na bylejakość, na bezsmakowe dania. Każde danie jest odpowiednio zbilansowane, jest zdrowe i smaczne.

Zaangażowanie

Nie idziemy na ilość, nie traktujemy wszystkich tak samo. Do wymagań i potrzeb każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Bo dobro i zdrowie klienta jest dla nas najważniejsze.

Promocje

Nie sprzedajemy kota w worku – zanim zdecydujesz się na współpracę z nami, możesz spróbować naszych dań. Każdy nowy klient może skorzystać z opcji od 1 do 3 dni próbnych, podczas których przetestuje wybraną dietę. Dodatkowo oferujemy liczne promocje np. Do każdej zamówionej diety powyżej 7 dni doliczamy rabat 15% lub dodajemy gratis koktajl.

Gdzie docieramy?

Nasi kurierzy docierają do wielu miast i miasteczek. Gdzie sprawdzić, czy docieramy do danej miejscowości? Wystarczy wpisać w odpowiedniej zakładce „Dowóz” nazwę lub kod pocztowy i wszystko będzie jasne. Dieta pudełkowa z dowozem to rewelacyjny sposób na zdrowe odżywianie i poprawę jakości życia. Warunek jest jednak taki, że zamówiłeś usługę u profesjonalistów. A Tajm się do nich zalicza.