Dodatkowa pensja przez kolejne 20 lat.

Dodatkowa wypłata do pensji to marzenie wielu osób. Pieniądze w postaci comiesięcznych transz podreperują domowy budżet i pozwolą na życie o wyższym standardzie. Extra Pensja jest dla wszystkich, którym marzy się podwyżka oraz stały dochód z innego źródła niż praca na etacie.

Zasady gry

Jeśli gracz poprawnie wytypuje 5 liczb z zakresu od 1 do 35 oraz 1 liczbę z przedziału od 1 do 4, wygrywa 5000 tysięcy złotych przez 20 lat, płatne co miesiąc. Kwota ta jest obłożona 10 procentowym podatkiem, dlatego od kwoty 5000 tysięcy złotych należy odliczyć wspomniany podatek.
W Extra Pensję możemy grać na wiele losowań.

Zwiększ szansę na wygraną!

Aby realnie zmaksymalizować szansę na wygraną, możemy dokupić do zakładu Extra Pensja, Extra Premię. Za sprawą jednej złotówki, możemy się wzbogacić o 100 000 złotych wypłacanych jednorazowo i od razu w punkcie centralnym totalizatora. Jeśli ufamy własnej intuicji i mamy dużo szczęścia, możemy pokusić się o zakup Super Szansy. Jeśli cyfry numeru kuponu pokrywają się z tymi wylosowanymi w Super Szansie, to możemy wygrać aż 2 000 000 złotych.

Jak typować liczby?

Wiele osób podczas skreślania numerów liczy na przysłowiowy łut szczęścia i kupuje kupony na chybił- trafił. Inni zaś typują najczęściej pojawiające się liczby w przeciągu parunastu lub kilku losowań wstecz. Jeszcze bardziej odmienną grupę stanowią osoby, które skreślają numery, które padają niezwykle rzadko.
Oprócz powyższych sposobów, są też takie, które zakładają obstawianie stałego zestawu liczb. Kupowanie systemów nie jest rzadkością i dzięki takim programom można liczyć przynajmniej na ,,trójki ” lub ,,czwórki” . Nie dajmy się jednak wpuścić w maliny i nie ufajmy systemom, które mówią, że od razu wygramy główna kwotę. Doskonałe systemy nie istnieją i naiwnością byłoby sądzić, że ktoś, kto wie, jak wygrać główną wygraną, chce się tym podzielić z innymi, a co najważniejsze, sam nie potrafi wygrać takiej zawrotnej sumy, lub w przypadku Extra Pensji comiesięcznych transz.
Extra Pensja to świetny pomysł na rozrywkę. Kupon nie jest wygórowany cenowo, choć nie należy też do najtańszych. Warto jednak od czasu do czasu puścić oko do losu, a kto wie, może szczęście uśmiechnie się i do nas.