Urządzenia do odchudzania w domu. Nowoczesne sprzęty dzięki którym utrzymanie wagi będzie prostsze

Jeśli zdecydowałeś się schudnąć, to gadżety odchudzające i modelarki ciała są właśnie tym, czego potrzebujesz. Nie będziemy opisywać takich rzeczy, jak gadający talerz, sprytny widelec lub zamek lodówki w kształcie świni, aby schudnąć. To wszystko jest bezużyteczne i bezcelowe. W naszej recenzji nie znajdziesz żadnych „magicznych różdżek”, które pomogłyby Ci stracić 10 kilogramów w ciągu miesiąca lub uzyskać sześciopak bez ćwiczeń. Powiemy Ci jednak, w jaki sposób następujące urządzenia fitness i urządzenia do monitorowania masy ciała, mogą pomóc Ci schudnąć. Wszystkie te urządzenia mogą znacznie przyczynić się do utraty tych dodatkowych kilogramów. Podstawową zasadą jest ich prawidłowe użycie i poznanie ich przewagi konkurencyjnej.
Jakie są przydatne urządzenia do odchudzania w domu?

Stymulator mięśni

Jest produkowany przez renomowaną firmę z siedzibą w Szwajcarii, która od dziesięcioleci z powodzeniem produkuje stymulatory mięśni. Tym, co wyróżnia Compex od innych marek, jest jego unikalna technologia stymulacji mięśni. Chociaż jego głównym celem jest stymulacja mięśni, niektórzy użytkownicy stosują ją jako dodatkową metodę pomagającą właśnie zrzucić dodatkowe kilogramy.

Urządzenie można ładować, co oznacza, że nie będziesz musiał marnować pieniędzy na baterie. Istnieją trzy programy o różnej intensywności stymulacji i 4 pady, które wystarczą na około dwadzieścia sesji. Leczenie zajmuje nie więcej niż sześć minut, jednak niektórzy klienci uważają, że jest to czasochłonne, biorąc pod uwagę czas poświęcony na przygotowanie. Po aktywacji urządzenia krew będzie płynąć setki razy szybciej niż zwykle.

Monitor utraty tłuszczu

Omron Body Fat Loss Monitor wygląda jak koło rowerowe lub ster samolotu. Musisz chwycić obie strony, mocno się trzymać i poczuć impuls elektryczny przebiegający przez ciało i dłonie. Urządzenie Omron i wszystkie podobne wyprowadzą ostateczne wyniki po dopasowaniu uzyskanych danych do wieku, wzrostu i masy ciała, kondycji fizycznej (tryb sportowy jest przeznaczony dla sportowców i normalny dla tych, którzy tracą na wadze). Istnieje 7 różnych wskaźników pokazujących nie tylko masę ciała, ale także procent tkanki tłuszczowej i tłuszcz trzewny. Ten produkt nie kosztuje dużo, a jego błąd mieści się w przedziale 2-5%.

Inteligentna waga

Fitbit jest jednym ze światowych liderów w produkcji gadżetów zdrowotnych. Ten amerykański producent wprowadził smartwatche, fitness Fitbit, siłownię i sprzęt sportowy. Tworzą również bardzo dobre inteligentne wagi, takie jak Fitbit Aria.

Ten gadżet wyróżnia się dokładnością pomiaru masy i możliwością obliczenia procentowej zawartości tłuszczu w organizmie; ponadto może obliczyć osobisty wskaźnik masy ciała. Zasadniczo dane te wystarczą do zaprojektowania harmonogramu aktywności fizycznej dla właściciela. Nawiasem mówiąc, wskaźnik masy ciała jest uważany za kluczowy przez trenerów i dietetyków, gdy oceniają zdrowie swoich klientów.

Ważnym aspektem zgubienia wagi jest utrzymanie odpowiedniego deficytu kalorycznego oraz spożywanie zdrowych posiłków. Dieta pudełkowa Zakopane znacząco pomaga zrzucić wagę, pod drzwi zostają dostarczone posiłki z wyliczonymi kaloriami. Polecamy przetestować.